Категорії
Блог

Байка про життя і роботу

Недавно в інтернеті попав на промову, котру приписують колишньому президентові (CEO) Coca Cola Браяну Дайсону (Bryan Dyson), але так як я не знайшов більше ніякої згадки, то думаю що це просто красива легенда, котру можна і в себе перепостити:

“Imagine life as a game in which you are juggling some five balls in the air. You name them – Work, Family, Health, Friends and Spirit and you’re keeping all of these in the Air.

You will soon understand that work is a rubber ball. If you drop it, it will bounce back.

But the other four Balls – Family, Health, Friends and Spirit – are made of glass. If you drop one of these; they will be irrevocably scuffed, marked, nicked, damaged or even shattered. They will never be the same. You must understand that and strive for it.”

Котру можна коротко переказати:

«Уявіть що життя це гра в якій ви жонглюєте п’ятьма кульками. І назви тих кульок — Робота, Родина, Здоров’я, Дружба і Духовність і їх потрібно тримати в Повітрі.

Скоро ви зрозумієте що Робота є гумовою кулькою. Якщо ви її випустите, то вона повернеться назад.

Але інші кульки — Родина, Здоров’я, Друзі та Духовність — зроблені зі скла. І якщо їх впустити, то вони безповоротно пошкрябаються, надщербляться чи розіб’ються. Вони не будуть такими як раніше. Ви маєте це зрозуміти і не впускати їх.»

Жонглюйте обережно.