Новинізуй це

Я тут придумав собі забавку, долучайтеся, якщо подобається. Суть попробувати переробити шматок пісні, вірша, оповідання, так як би це зробили журналісти. Ось декілька спроб.

«А вже весна, а вже красна, із стріх вода капле»

За повідомленням гідрометцентру на територію України з північного заходу насувається циклон. Це приведе до суттєвого потепління у Волинській, Львівській та Тернопільській областях. Температура вдень підніметься вище 5°C, проте вночі ще можливі заморозки. За народними прикметами, якщо в цей день буде яса погода, то до хороших врожаїв.

«Горіла сосна палала, під нив дівчина стояла»

На Львівщині, в селі Загірочко Жидачівського району гості під час весілля підпалили сосновий гай. Інцидент стався біля кафе «У трьох соснах» в ніч з суботи на неділю. До моменту прибуття пожежників одна сосна встигла згоріти. За повідомленням очевидців, під сосною весь час стояла наречена і розчісувала гребінцем свої коси. Обставини виникнення пожежі з’ясовуються, проте вже можна сказати, що лісовому господарству завдано шкоди на тисячі гривень, передає прес-служба МНС у Львівській області.

«Їхали козаки із Дону додому, підманули Галю, забрали з собою»

Викрадення серед білого дня 22-річної мешканки Херсону виявилось жартом. Про це повідомляє прес-служба МВС. Про факт викрадення міліцію повідомила мати Галі К., Оксана. За її словами словами, невідомі на машині з російськими номерами перегородили їй з дочкою дорогу, коли вони поверталися додому з супермаркету. Двоє чоловіків вибігло з машини і заштовхали її дочку Галю в середину. Після цього машина поїхала у невідомому напрямку. Галю відшукали в барі «Наталі», дівчину доправили до відділку, де вона дала пояснення, що підмовила хлопців викрасти її, так як мати не відпускала її на дискотеку.

Чекаю варіантів в коментарях.

 • “Сюзі, мила моя Сюзі…”

  Американська дружина відомого Тернопільського олігарха і власника мережі банків Тернопіль фінансовий нуль, після банкрутства чоловіка змушена мити підлогу в одній з місцевих забігайлівок.
  Сам олігарх від коментарів утримався, проти нього відкрито кримнальне провадження, всі документи банку вилучені.

 • gm

  Несе Галя воду, коромисло гнеться, за нею Іванко, як барвінок, в’ється.

  У селі Забуття Турківського району, було затримано Галину Водолій, яка здійснила спробу проникнення на територію приватного ставка з ціллю викрадення кількох декалітрів води. Як повідомляє Іван Туйло, власник ставку, дівчина неодноразово проникала на територію, проте він закривав на це очі. В свій ж захист пані Галина стверджує, що власник неодноразово залицявся до неї, проте завжди отримував відмову. Це й стало причиною її затримання.

  Через пару днів, редакції стало відомо, що позивач раптово забрав свою заяву і таким чином пішов на мирову. Місцеві жителі, літкують про те, що пані Галина таки погодилась на зустріч з Туйло у місцевому ресторані “Садочок”.

 • Paul Alabama

  “Переливали ванни через край. Зачекай ну постривай. То є Київ не LA І не Де Жанейро”

  Мешканці багатоповерхівки одного із районів міста Києва, в середу зранку прокинулись від того, що їх затопила сосідка зверху. Не дочекавшись комунальників, люди власноруч виламали двері щоб припинити потік води. Ось як коментує ситуацію мешканка будинку – “Ета уже нє впєрвий рааз ани такоє нам устроили, оставляют крани аткритимі, а самі уєзжают атдихаать за границу, то в америку, то в Рио-Де-Жанейро…Совести у людей нету”

 • Paul Alabama

  “Переливали ванни через край. Зачекай ну постривай. То є Київ не LA І не Де Жанейро”

  Мешканці багатоповерхівки одного із районів міста Києва, в середу зранку прокинулись від того, що їх затопила сосідка зверху. Не дочекавшись комунальників, люди власноруч виламали двері щоб припинити потік води. Ось як коментує ситуацію мешканка будинку – “Ета уже нє впєрвий рааз ани такоє нам устроили, оставляют крани аткритимі, а самі уєзжают атдихаать за границу, то в америку, то в Рио-Де-Жанейро…Совести нету”

 • AlexanderUA

  «Одна из пелюсток розсуне стіни, ти даллю подолаєш іншу даль»

  Вже втретє цього літа одна із сестер-близнючок Пелюсток Анна Пелюстка намагалася провести незаконне перепланування офісного приміщення по вулиці Даля та знести частину основної стіни для обладнання нового виходу з офісу. Співвласниця цього приміщення і її сестра Марія Пелюстка заявляє, що нічого не знає про незаконні будівельні роботи за цією адресою

 • gm

  “давай виключим світло і будем мовчати, про то, що не можна словами сказати.”

  Нещодавно, в одній з лабараторій великого андронного колайдеру було “спіймано на гарячому” пару молодих вчених, що займалися там любовними втіхами.

  “Я шукала вільну лабораторію, для обрахування результатів досліджень. А тут відкриваю, а там цей чудовий Ендрю з Вайт, що вони робили ви би бачили. Це ж неподобство.” – плачучи, розповідала асистентка Белла Стрейдж.

  Вчені повідомляють, що вони вирішили усамітнитись та поговорити про те, чи є гравітон(гіпотетичний квант-переносник гравітаційної взаємодії) калібрувальним бозоном чи ні. Проте жоден з них не міг пояснити словами свій хід думок, і вони вирішили виключити світло і трохи помовчати.

  Дисциплінарний комітет видав догану Вайт та Б’юті розподілив їх по різних відділах, задля уникнення подальших ексцесів.