Категорії
Блог

Логотипи українських міст

Літом попався лінк на статтю з логотипами міст світу, і мені захотілося пошукати таке для українських міст. Правда не знайшов, тоді почав потрохи збирати сам. Сьогодні вирішив виставити ту частину що вже підназбирав (Цього тижня якраз розказували що і Чернігів і Донецьк також вибирає нове лого). Нижче зображені дійсні логотипи, варіанти для конкурсу, та просто чиїсь  концепти логотипів українських міст. Якщо знаєте логотипи інших міст, прошу кидати посилання в коментарі.

Львів — офіційне прмо лого Львова, затверджене ще в 2006 році, коли святкували 750 років Львову, слоган: «Львів — відкритий для світу»

Харків — концепт логотипу від Студія 3Z

Одеса — варіанти логотипів, а також старий(новий) туристичний логотип Одеси

Маріуполь — варіант логотипу від Сергія Родіонова, слоган: «Маріуполь — свіже місто»

Луцьк — один з варіантів логотипу міста, зі слоганом «Луцьк. Подарунок для тебе»

Чернівці — логотип для святкування 600-річчя міста


Київ — концепт логотипа від Віктора Коновалова, слоган: «Місто в яке хочеться вернутися»

Чернігів — варіанти конкурсних логотипів, котрий проводиться цього року, слоган «Чернігів — місто легенд»Донецьк — варіанти логотипа Донецька, за слоган також голосують, є « Если где и есть футбольный рай — так ведь это наш донецкий край», «Донецк — арена доблести и славы!», «Open Your Mind. Open Donetsk»

Тернопіль — варіанти логотипу міста, що розглядалися в 2008 році.


Херсон — конкурсні логотипи Херсона, що були подані на конкурс від ГО «Відродження Херсону» в 2009 році. Слоган: «Місто сонця»


Зн