Курсова, не менше 30 сторінок

Я от тут, замість того щоб спати, загрузив себе питанням. Для чого існують якісь дурацькі вимоги на кількість сторінок в курсових, дипломних, наукових та інших роботах. От чому не менше 35 сторінок Times New Roman 14 кеглем, півторачний інтервал? Невже якщо людина може передати суть свого дослідження чи роботи в 15 сторінках, на 20-ти інших вона має писати якусь білєбєрду щоб відповідати стандартам.

Навіщо в час коли інформація застаріває в процесі написання змушувати писати простирадла нудного тексту? Чому необхідним критерієм для наукових (курсових, дипломних, тощо) робіт студентам ставлять кількість знаків, а не належну якість роботи?

Я от поки ще не зміг знайти відповіді на ці запитання. Може допоможете?

 • так в макулатуру потім зручніше здавати

 • Ще від школи нас навчають підкорюватись системі, під виглядом «традицій», «тобі потрібно», «це твоє майбутнє» і тд. В університеті це ще більше продовжується, тільки на рівні «я викладач, мені можна все, я дуже розумний, а ви всі гівно і гівно має говорити голосніше».

  Тому всякі курсові яких ніхто не читає, предмети, які нікому нафіг на потрібні створені для того, щоб чим далі запутати наші мізки і ми не могли докопатись хоч до якоїсь істини.

  Це все сугубо моя думка, але на підставі моїх спостережень — це дійсно так. І не важливо, де ти навчаєшся. Україна, Польща — однаково. В Польщі тільки умови «навчання» і проживання для студентів трохи кращі.

 • RoS

  Стосовно кількості сторінок, погоджуюсь – БРЄД…

  але до оформлення (шриф, відступи і т.д) тут готовий посперечатись…

 • Для того, щоб отримати диплом, потрібно виконати певні норми. Вони існують в усіх країнах світу і не бачу в цьому жодних проблем.

  В принципі, диплом не обов’язкова штука у житті, можна провести щасливе життя і без нього.

  • Звичайно що людям багато що в житті не потрібно. І те що робиться у всьому світі зовсім не значить що це робиться првильно. Стосовно розміру курсових і так далі то мене переконали що для студентів гуманітаріїв менша за розміром робота не змогла б повністю розкрити тему. Хоча для технарів розмір не має тут вирішальної ролі. Просто потрібно судити перш ща все за змістом а не за формою