Але щось я трохи розігнався не в ту сторону, одним словом в школі я не дуже любив гуманітарні предмети, зокрема історію, бо треба було багато конспектувати і заучувати всякі різні дати, брр. Я от завжди вважав, що головне розуміння процесів що відбувалися а не то коли то відбулося з точністю до го дня чи години.
Проте віднедавна мені стало цікаво вивчати історію, але не просто так а в контексті якихось інших речей. От наприклад цікаво ж яка була мода в 20-х роках в Києві чи які зачіски тоді носили у Львові. Прослідкувати за розвитком автотехніки чи радіоприймачів з телевізорами. Дослідити кулінарні рецепти та меню ресторанів 30-х, років. Які газети читали, яку музику слухали, якими були рекламні плакати, етикетки пляшок, як виглядали тоді гроші, дитячі іграшки, марки тощо. Це ж страшенно цікаво і формує більш повнішу картину того що відбувалося в певний час в певному місті.
Від себе можу поділитися декількома ресурсами з яких можна дізнаватися «цікаву історію» :
- Каталог радянської радіоапаратури — все розбито по роках, можна подивитися на телевізори, радіоприймачі, бабінні магнітофони.
- Сайт унікальних авто радянського періоду — цікаві фото та характеристики різних прототипів автомобілів та автобусів котрі випускалися на тодішніх заводах, є навіть два автобуси з ЛАЗу
- Історична правда — супер цікавий сайт з різними фактами текстами та фотографіями що стосувалися України
- «ФАМА. Рекламна фірма Романа Шухевича» — книжка з ілюстраціями рекламних вивісок та плакатів а також різними цікавими фактами з життя Романа Шухевича (можна завантажити pdf версію)