Ідея: Персоналізований екран банкомата

Сьогодні йшов до банкомата знімати гроші і тут подумалося: круто було б якщо можна було робити персоналізований екран банкомата. Перші кроки вже ніби в тому робляться, наприклад, Приват мене не запитує вибір мови, коли я вставляю картку, він вже запам’ятав показувати меню українською. Але можна піти ще далі. Наприклад, не запитувати що разу чи треба роздрукувати чек, я їх ніколи не друкую. Або іще далі.

ATM GTA V

От ви вставили картку, ввели пінкод і тут на екрані з’являється улюблена заставка з котиками і всі написи виконані рожевим коміксансом. Є свої власні пункти меню, котрі можна перед тим сконструювати собі по шаблону в своєму інтернет банкінгу. Щось типу поповнити телефон, оплатити інтернет, переказати гроші батькам… тощо.

Ви скажете навіщо це все в банкоматі, коли такі дії можна виконувати через мобільний чи інтернет банкінг. Звичайно можна, але не завжди. От закінчилися гроші на рахунку, пропав інтернет, а так підійшов в банкомат і там вже всі необхідні операції збережені, все це робиться натисканням однієї кнопки. Друге зауваження, що цим користуватимуться 7% ґіків, але це вже буде сім щасливіших відсотків ґіків. Для чого це банку? Це може збільшити середню кількість транзакцій від користувача.

Киньте лінком, якщо вже таке десь є

UPD. В фейсбуці поділилися відео з прототипом такого банкомату http://futureselfservicebanking.com/

UPD. Ще один персоналізований інтерфейс банкомата від IDEO

  • Немає сенсу то робити. Скоро банкомати стануть архаїкою, бо їм на зміну прийдуть електронні платежі і люди дружно платитимуть картками, чипами, органами.

    • Володимире, ви занадто далеко вперед забігаєте ще не скоро ми відмовимося від кеша. Та й банкомати тепер не лише видають готівку.

      • Не занадто, згадаєте мої слова через років п’ять. І то я вважаю, що п’ять це багато. Банально на приклад наведу закон Мура: сучасна комп’ютерна техніка подвоює свою потужність кожні 18 місяців. А зараз техніка розвивається неймовірними темпами. І мобільні телефони кожен рік практично вдвічі стають потужніші і отримують значну технологічну новизну. Деякі моделі Nokia Lumia уже заряджаються без дротів, а технологія NFC дозволяє одним рухом здійснювати платіж. До речі, в Україні давно уже можна платити через pay pass бездротову технологію від ПриватБанку. На жаль, на сьогодні вона ще не достатньо популярна. Найбільша проблема – це людський фактор – технічна неграмотність.

  • Судячи зі всього автору даних рядків мабуть років 17, максимум (не в обіду сказано)…

    • Косянтине, на жаль, мушу повідомиити вас, що ваші дедуктивні здібності розвинуті крайнє погано, проте, з другого боку, маєте великий полігон длярозвитку в цьому напрямі.