Дитяча абетка

Якби ви складали дитячу абетку то які букви до яких слів би підв’язали? Я тут трохи наставив на планшет програм, і мене дивують деякі слова котрі використали атори цих програм для асоціацій.

п — партикулярна акцептація

Наприклад, б — божі корівки (я кажу зозульки чи сонечка), в — варан (для дитини це ж ящірка), г — гекон (ящірка), ґ — ґалки, є — єдиноріг (взагалі, єдинорогів не існує, треба дітям розказувати правду і вчити що є то єнот, єноти ж такі милі), і — ігуана (ще одна ящірка), й — йєті (їх не те щоб не існувало, їх і написати тре вміти), с — сурікати (що то таке? Що за сурогати?), ф — філін (ф — фак, сова що за філін), т — тритон, ш — шимпанзе (також для малих дітей це просто мавпа), х — хамелеон (ящірка).

Скажіть то я такий прискіпливий? Намагаюся занадто малого племінника вчити алфавіт? Чи розробники понавидумували заскладні асоціації? Ну і свої варіанти пропонуйте.

 • zymova

  єноти — ще ті паскуди дикі. а сурікати дуже милі створіннячка : ) дивився фільм „Життя Пі“? ото на острів вони приплили і там таких повно було, стада. ото вони.
  судячи з набору, просто взяли якусь енциклопедію з тваринами і підбирали до кожної літери, не думаючи про дітей : ) хоча є багато дуже ерудованих діток

  • Нє, життя Пі ще не бачив. Та є ерудовані, але то б якось по рочках поділити. Такий набір щоб вчити абетку до скількох років, такий щоб більше. Бо Максимку от два рочки він вже багато що знає, але що таке сурікати не впевнений )

   • zymova

    та зрозуміло, що на с то краще вже собаку було написати чи солов’я якогось. ліниві підборщики одним словом : )