National Geographic VS Вокруг Света

Оскільки купив минулого тижня два географічних журнали, один американського географічного товариства, другий російського, то вирішив зробити невеличке суб’єктивне порівняння цих двох журналів.
 
Ціна що і в National Geographic Ukraine (NG) що і в “Вокруг света” украинское издание (ВС) однакова — 25 гривень. Кількість сторінок в NG — 148 проти 128 у ВС. У Джіографіка папір більш якісніший і формат компактніший, менший за А4, у Свєта якість паперу трохи гірші, і за висотою та шириною він більший від NG. Незважаючи на те що сторінок у ВС менше, тексту там більше ніж у NG. Але за показником цікавості тексту переміг все таки NG, у ВС є ще багато маленьких інформашок, типу чому риби не кліпають, чому мусульмани носять бороду, тошо. Складається враження що контент у ВС розбавлений типовими фактами що циркулюють в інтернеті. Матеріалів про Україну я не побачив ні в одному журналі. Фотографій більше у NG.
 
Ще що не сподобалося так те що ВС перенасичений рекламою, для мене її там забагато, набагато більше ніж в NG. Там ще є така практика що поряд з рекламою, йде інформаційна підводка, наприклад, перед рекламою памперсів йшла стаття про те як винайшли підгузки, і про те першого космонавта шо напісяв в скафандр, після чого космонавти також  почали вдягати підгузки.
 
Тобто, як на мене, ці два журнали різні, коли в NG йде більше нахил на географію, культуру, то у ВС більш розпорошено, про все на світі.
National Geographic VS Вокруг Света