Хочете зіпсувати собі вечір? Завітайте в Люфт (L’UFT)

Не буду тут надто детально переказувати історію вчорашнього вечора, просто розкажу деякі висновки котрі я для себе сформував, а також поділюся порадами як спілкуватися з гопниками, бо коли ви вирішите завітати в гастропаб Люфт ці навички можуть вам стати в пригоді.

Є у Львові такий ресторан Люфт що на Коперника 17, колись я там кілька раз був і загалом він подобався, до вчорашнього вечора. Вчора молоді люди, котрі відпочивали за сусіднім столиком, випиваючи та виспівуючи, чи якщо бути точнішим кричачи  різних пісень та приспівок на кшталт «Там під львівським замком», «Тече річка Тиса», «О майн лібен Августін», «Хто не скаче, той москаль», вирішили отримати ще більше адреналіну. Один з них витягнув з-під мене стілець, мотивуючи свій вчинок тим що я пів години тому без дозволу забрав його від їхнього столика. Далі  з їхнього боку йшли розмови на підвищених тонах з використанням нецензурного фольклору. Звучали фрази на кшталт «…хтось хоче получити пізди» і подібні. Реакції від персоналу закладу не було ніякої. Конфлікт з мого боку було врегульовано, проте осад залишився.

Написали скаргу в книгу скарг і пропозицій, якщо знайдете помилки, то перепрошую. Сам сьогодні перечитував, і одразу ж в першому реченні побачив тавтологію. Проте коли тоді писав якось не звернув на то уваги

Скарга на гопників в ресторані Люфт (L'UFT)

Тепер лайфхак як спілкуватися з гопниками (я не стверджую що вчорашні молоді люди були гопниками, вони казали що 20 років прожили у Львові, а тепер 5 років закордонська діаспора, приїхали відпочити у Львів, а тут їм все накипіло, проте з ними такий стиль спілкування був також ефективним). Отже говоріть спокійно, врівноваженим голосом, не підвищуйте голос, говоріть зі співрозмовниками на ви. Змусьте їх перейти на ваш рівень спілкування, тут ви маєте перевагу, а вони будуть не в своїй колії. Якщо вони проситимуть вибачення що вам тикали, це вже перевага на вашому боці. Далі все залежить від вашого вміння вести перемовини. Увага! Порада може не спрацювати, коли ви один ввечері десь в парку чи темному провулку зустрілися з десятком гопників, без свідків, проте спробувати вартує. Хоча, якщо вам кортить розім’яти кулаки, то ви звичайно можете одразу погодитися на пропозицію протилежної сторони.

Висновки:

Рагулізм немає національності, хоча рагуль її зі всієї сили вип’ячує, доказуючи всім і всім і вся що він істинний українець (арієць, русский, гондурасець, тощо). Я з задоволенням спілкуватимуся з культурною російськомовною людиною ніж з п’яним бидлом що оре повстанських пісень і на всі боки показує свою вищість.

Найбільше постраждав в цій ситуації сам ресторан Люфт (L’UFT). Вся ця сценка описана вище відбувалася перед барною стійкою і персонал ніяк не реагував на конфлікт та погрози. Таку ситуацію я міг очікувати в барі Накат, що на за Магнусом біля тюрми, проте скільки там бував нічого такого не ставалося. А тут, ніби культурний, заклад в центрі міста… На жаль, тепер я не зможу рекомендувати його ні друзям ні гостям Львова як місце для відпочинку.

 • а ти що там сам сидів?

  • Не сам, але це не міняє справи

   • і інші мовчки спостерігали?

    • А не було потреби втручатися, я культурно перебалакав і розібрався в ситуації

 • Vasyl

  Треба було полити їх пивом чи соком, і спровокувати перший удар з їх сторони. А тоді вже і менти б незабарились.
  Тут персонал ніпричому, вони там дупля не дають хто з ким. Це тупо життєва ситуація, шкода правда що таке стається.

  • якшо вже когось на щось провокувати, то краще бити першим, бо як приїде міліція, то ніхто не буде розбиратися, хто правий, а хто винний – приймуть всіх. Як відомо, “краще вистрілити, перезарядити і ще раз вистрілити, ніж світити ліхтариком і питати “Хто тут?”

  • Nebo Dzvinka

   Персонал якраз при чому, я раніше працювала в ресторані, тому можу з впевненістю сказати, що персонал повинен реагувати натиснувши на кнопку охорони під стійкою (така має бути, якщо в закладу укладено договір з якоюсь охоронною службою) або якщо такої нема, то викликати міліцію.

 • Таня

  я думала вся бидлота тусується в Буковсі. Як же дістала та молодь яка витрачає свою молодість , найкращі сили на пянки і бездарне проведення часу.

  • ой ой , яка тепер молодь стала жах! в нас час такого не було!!

 • Angelina

  Автор не викликає враження освіченої та вихованої людини. Тому можна зробити наступний висновок: Ви отримали те, на що заслуговували. Порада: ходіть краще в той ваш бар біля в’язниці, про який писали та рекламували.

  • Ангеліно, а ви, мушу сказати, теж зі своїм коментарем не викликаєте враження освіченої та вихованої людини. Можна поцікавитися у вас методологією аналізу тексту, яка дозволила вам так швидко визначити, що “Автор не викликає враження освіченої та вихованої людини”? І як ваш коментар стосується суті написаного, а не лише персоналії автора?

  • Доброго здоров’я Ангеліно! Це я той самий неосвічений та невихований автор. От я б хотів поцікавитися як ви мене розкусили? І дякую за пораду, якось нею скористаюся

 • “Вся ця сценка описана вище відбувалася перед барною стійкою і персонал ніяк не реагував на конфлікт та погрози.” imho За безпеку відвідувачів і не потрощене майно закладу несе відповідальність охорона, її там взагалі не було? Бо, що ж взяти з дівчаток-офіціанток, якщо так…?

  • я не знаю чи є там охорона чи ні, проте на такі речі потрібно реагувати

 • жизньболь. добре що вони погодились на діалог, а то могло бути “-ти шо до..уя умний?” і панєслась. на рахунок закладу, не можу сказати що він є адекватним, гадаю там це не одиночні випадки, тому їм давно пора завести охорону.

 • З бидлом треба на бидлячій мові говорити і продемонструвати їм силу, тобто сказати як їм може бути зле, якщо не зав’януть. А з інтелігентних базікань бидло кепкує. Видно адекватні але п’яні чуваки попались.

 • Ївга

  Якось прийшла туди з подругами на свято. Весь зал був пустий і всі столики крім одного були з табличкою “зарезервовано”. Ми не встигли навіть сісти за вільний столик, як до нас “підлетів” офіціант і сказав: “Тут також зарезервовано”. Скоріш за все, Люфт – це “резервне” кафе :)

 • TarasVasylyshyn

  Головне не опускатись на їхній рівень