Страждання роботів

Хворий Android
Повертаючись до мого вчорашнього твіту

Написаний він був після півгодинної спроби заставити планшет Onda v711 завантажити щось з Google Play. Будь-яка спроба закінчувалася повідомленням про помилку «… could not be downloaded due to an error. (-101)». Всі поради зупинити гугл плей, почистити кеш, видалити профіль, ребутнутися і знов додати профіль, чи поновити локально версію гугл плей до новішої версії, чи навіть скидання до заводських установок не допомогли. Допомогло лише примусова зупинка Google play та Google Services Framework з очищенням їх кешу, і потім ще раз прийняттям умов користування гугл плеєм.

От скажіть чи можуть така система називатися дружелюбною до користувача (не знаю чи правильно переклав userfriendly)? І діло не в китайському планшеті, бо коли шукав вирішення проблеми, то багато скарг було від користувачів нексусів як телефонів так і планшетів.

P.S. Сам планшет Onda v711 виглядає досить шустрим і свої гроші виправдовує.

 • Отак я начитався всякого про андроїд і твердо переконав себе, що буду юзати лише іОС :)

 • Занадто критичний висновок. І справа може таки в китайському планшеті, або ковирянні з різними прошивками. Зі стоковими прошивками зазвичай проблеми не виникають, принаймні я ніколи їх не мав.

  • Скоріше в прошивці а не в залізі, і така проблема зустрічалася в різних апаратах з андроїдом

 • baddd3vil

  ioc наше все)

 • LaSet

  до андроїда трема мати прямі руки, тому він не всім підходить

  обирайте девайси не за ціною, а за прошивками і все буде супер ґуд

  ios йде до дупи разом з хомячками, це я кажу як колишній власник двох 4s, нудно, подарував мамі, це якраз для неї)

  • до дупи чи ні, то справа персональна, але осне є лише одне, а андроїдне є під кожен апарат своє.

  • Віталік планшет не мій, а племінника, і після пошуку проблеми я побачив що таке виникало і в брендових моделях телефонів, моторол та самсунгів, тому припускаю що це якийсь глюк самого андроїда чи гугл плея. А про «прямі руки» це точно, але найперше прямі руки потрібні розробникам щоб потім кінцеві користувачі не страждали. Безперечно що в андроїда є багато добрих моментів, але ось такі випадки змушують в ньому розчаровуватися.

 • маю два девайси на Андрюші) ше ніколи не мав проблем ні з маркетом, ні з 4pda