Пиво. Яке недавно пробували що вам запам’яталося?

Добра реклама пива, побудована в добрих традиціях, бойовиків.

Аж самому захотілося, та певно до магазину вже не встигну, та й запізній час для першого пива. А взагалі зараз переважно від Опілля пива п’ю. Жигулівське та їх темне Княже. А ще на Чайковського в пабі Лємберг — Берлін минулого тижня попробував їх медовий ель, добре. А львівське щось так тяжко йде, скотилося до рівня оболоні, котрого вже давно не п’ю.

  • Оболонь на порядок вище за Львівське. Але рекомендую випити пиво Верховина – воно три дні стоїть. Є в Верховині :). А ще Отінгер таке нічого. Злата Прага мені йде. Та майже все пиво гарне. Микулинецьке. А німецьків пива взагалі всі окей :))) Але от той будвайзер бад шо в нас піарять – люри конкректні.

  • Жигулівське з Умані!

  • Реклама супер
    Зараз перейшов на більш дорожче, але зі зменшенням кількості. Тобто мені краще такий варіант, але не завжди виходить:) Чеські Мерлін і Ріхтер, живе Мукачівське. А будь-де то Старопрамен.

  • Vasyl

    З українськог нічого не п’ю після того, як спробував єропейське. Найбільше сподобалось Бланш де Брюсель, фленсбургер та хугарден. Українське можна пити хіба з маленьких броварень яких ніхто не знає, таких як Палівське, що біля Червонограда.