Як приховати значок скайпа при авто підсвічуванні номерів на сайті

Замітка більше для себе щоб не забув, але може і ще комусь пригодиться. В скайпі є такий інструмент як Click to Call що встановлює у бравзери Firefox, Chrome та Internet Explorer плагіни, котрі автоматично підсвічують номери телефонів знайдені на веб сторінці і дозволяють подзвонити на них через скайп. Звичайно для скайпу це вигідно, адже стимулює користувачів простіше використовувати платні  функції скайпа. Проте через те що вони додають до номерів на сайтах свої значки, може зіпсувати дизайн сайту, полізуть блоки:

Тому щоб забрати значок скайпу, потрібно прописати у файлі стилів д наступний рядок:

SPAN.skype_pnh_container IMG.skype_pnh_logo_img { display: none !important; }

Таким чином ми приберемо емблему скайпа у всіх користувачів в котрих встановлений плагін і тоді буде менше псуватися початковий задум дизайну

Позбутися синьої підсвітки поки мені не вдалося, але принаймні тепер не розлазяться блоки.

 

 

 • > Позбутися синьої підсвітки поки мені не вдалося
  Спробуй так:
  div span.skype_pnh_container, div span.skype_pnh_container * {
    color: inherit !important;
  }
  Замість div можна написати будь-який елемент, що крім тегів скайпу огортує номер телефону. Підібрав для хрому, можливо не всюди буде працювати =)

  А взагалі якщо хочеш “залізно” заборонити скайпу щось робити на твоїх сторінках, використовуй 

  • Дякую, допомогло і то і то, а то в мене того плагіну не стояло а треба було допомогти забрати ту штуку, ніколи на таке не звертав уваги. От сьогодні скачав і спеціально поставив той плагін і швидко фаєрбагом забрав значок скайпу.