Славсько

Так так саме СлавсьКО, а на Славське, чи Славськ – класне місце, куди просто можна поїхати та відпочити від міських буднів, а ще просто подихати свіжи гірським повітрям.

Так що будете мати трохи часу і не знатимете що робити – бігом в Карпати!

 • Ну скоріш завсе звичка, а не брехня, вікіпедію ж люди наповняють, і може просто копі-пастом з якоїсь книжки де саме так назва виглядає. Бо до минулої суботи я й сам не знав як правильно

 • Вікіпедія, в цьому випадку, права – в статті наведено посилання на джерела інформації. Тут, це облікова картка на сайті Верховної Ради України.

  Для доведення того, що у Вікіпедії подано хибну інформацію, слід навести посилання на не менш авторитетне джерело інформації, в якому б Славське називалось саме Слвасько, і не як інакше.

  Домисли, не підкріплені авторитетними джерелами інформації на Вікіпедії вважаються оригінальними дослідженнями і відкидаються як непідтвердженні припущення.

 • Що до фактів, то по перше в них на залізничному вокзалі такий напис, а по друге, мій кумпель Іван :), що по роботі мусить подорожувати по львівській області, питався в голови Славсько і той сказав що правильно Славсько.

 • Ви ж розумієте, що хтось-комусь-сказав-десь-чув не відповідає жодному з критеріїв авторитетності для джерел інформації? (перелік критеріїв можна знайти на ВП)

  Я це веду до того, що україномовну Вікіпедію є насправді за що критикувати, там є недоліки, помилки, хибні факти та твердження. Але робити це треба так, щоб не робити помилок самому.

  Отже, як знайдете якесь документальне підтвердження (скажімо, на сайті Укр. Залізниці) того, що Славське ще може бути і Славсько, то про це краще не на блоґах розповідати, а вказати у статті, разом із посиланням на це, обов’язково достовірне та авторитетне, джерело інформації.

  Щасти вам!

 • Шановні мешканці Славсько. приблизно 14-17 лютого 2009р. на витягу “політех” (менший), я згубив вязку ключів.Буду дуже вдячний (за винагороду),якщо той хто їх знайшов зателефонує на 80504381971.