Львів та *ОПА 2

Пам’ятаєте я писав про Львів і про *ОПУ, так от там коло антошки і вже проклали плитку, правда сьогодні пішов дощ і на тротуарі стояли калюжі. Слава нашим працівникам, що з кожним днем наближують нас до *ОПИ

 • маю визнати мене це теж бісить. Ось десь рік (два) тому біля школи проклали нову плитку – через місяць вона вже провалилася на десять см в деяких місцях.

  якість робіт у нашому місті завжди вражає)

 • і набіса ця політкоректність? у своєму блогу?

 • to shrajk: хто як собі веде блог. хтось матюкається, хтось букви пропускає, а хтось взагалі обходиться без “лайливих слів” :)
  а про наші дороги одне – ЖОПА, і нема чого пропускати букви :((((((( *обурена*. блін, ще захотілося дописати ЖОПА 2012.
  п.с. я справді поважаю твій блог і твою політкоректність і надалі не буду вживати “поганих слів”..
  п.п.с. а з іншого боку, ви собі уявляєте ЛЬвів з рівними дорогами? а де калюжі будуть, а залежі сміття ?:) мислимо пазітіфно.

 • Якщо у великих містах таких як Львів погані дороги то що говорити вже про невеличкі містечка. Пам’ятаю, кілька років тому у нашому містечку 30 метрів тротуару асфальтували майже 3 місяці… І вийшов він чомусь не рівний, а хвилястий.

 • Так, з трудовою культурою у нас паскудно :(

 • Стосовно *ОПИ, то може не тільки через політкоректність (хоча може трохи є) а ще пам’ятаєте була така “наша раша” (може і ще є) то там в одні серії тренер омського “газмясу” (газмяс газмяс газмяс ми мясо ми газ :)) хоті дати хабара в “одну тиау ублєй”, а коли не вийшло то посла суддю а *ОПУ. Ну от я так думаю що то мені троха в мозгу засіло :)