випробовування live writer’а

Щойно на роботі зремонтував наш міні дата сервер, вчора, коло 17 вирубався і не хотів включатися. Після довгих спроб перебирання заліза, виявилося що глючив проц, проте коли поміняв місцями проци з двох компютерів два включилися і кспішно працюють.

Але я не про то, на DownloadSquad побачив пост про Windows Live Writer, завантажив, і от пишу з нього. Попередні дві спроби поставити собі  цю цяцьку завершуваися крахом, не хотів ставитися ніяк, казав що тре поставити windows update agent, але я з тим незаморочувався, нехотів так нехотів. Проте зараз працює на ура. Поки ще не знайшов в ньому якихось супер корисни штук, але і не скажу що то якась лажа, ну буду пробувати.

Доречі, якщо хтось користувався, чи користується цією штукою, то може легенько написати пар слів в коментарях, добре воно чи ні.

UPD. Щойно скачав українську версію, так вона ставитися не хоче, хоче update agent’а, ну і грець з нею, покористуюся англійською

 • Я останнім часом пишу в блоґ саме з допомогою цього клієнту. Щодо глюків з інсталяцією (в тому числі української версії), то в мене не було проблем ні з ліцензійною Вістою, ні з піратською XP.

  Плюси:
  + Дуже зручний режим “Веб-документ” (клієнт завантажує CSS твоєї теми)
  + Зручна система публікації і редагування

  Мінуси:
  – Надзвичайно незручно редагувати написаний у Writer’і пост через інтерфейс WordPress
  – проблеми, описаній в цій статті