Сьогодні взнав як відбувається процес переносу домену від одного реєстратора до іншого. Так що можу комусь пригодиться, розказую.
Пишемо листа з контактної email адреси вказаній при реєстрації домену з питанням чи немає нічого реєстратор проти такого переїзду. Здебільшого не мав би бути проти, хіба якщо Вам домен реєстрували як подарунок чи по акції то може потрібно буде заплатити за його реєстрацію.
Далі коли приходить лист що все нормально, пишемо листа до нового реєстратора з вказанням домену, та інформацією що попередній реєстратор не проти. Новий реєстратор подає старому заявку на трансфер і займається всім вже сам, нам залишається лише чекати, попиваючи каву, і надати новому реєстратору новінейм сервера (якщо ми також переїжджаємо з хостингом).

От і все, сподіваюся, що це комусь знадобиться.

  • а чому переїзджав? якого реєстратора порадиш?

  • з укрхостингу на хостпро. а чого переїжджав буду там хостити свій смс.львів.юа (погоду людям розсилати)

  • Автор видалив цей коментар.

  • До речі, треба остерігатися “лєвих” реєстраторів, так як не виключений варіант, що в разі популярності вашого сайту, ваш домен з кльовим PR і тІЦ, а також кіловідвідуваність стануть надбанням реєстратора.

  • То ще зовсiм “невинний варiант”… Ще можуть попросити копiю паспорта з заявою надiслати, а якщо в тебе “злачний” домен – можуть попросити добре доплатити :-)

    P.S. Контролюйте щоб в admin-c було вказано ваш uanic, це трохи допоможе, оскiльки ведеться лог змiн параметрiв доменного iменi

  • Та я тепер все збираю в один кошик і все акуратно перевіряю, щоб було ок