Останнім часом складається таке враження, що або Львів становиться меккою для бідних туристів з Росії та Білорусії або тут проходить якийсь міжнародний фестиваль серед жуліків по розводах. До мене вже двічі підходили, перший раз який молодий хлопчина з рюкзаком, що представився туристом з Москви спитався чи “разгаваріваю я па рускі” і попросив пару гривень на їжу а то нічого в нього нема. А вчора підійшов до мене на початку Коперника бомжуватого вигляду мужчина років під 45-50 і сказав що з Білорусії і от купив він собі поїсти щось гаряченького і наші міліціонери вигнали не давши доїсти, показав пару копійок і спитався чи “двє ваших грівни бальшая сума для вас”. От такий то в нас Львів мекка для аферистів.

  • Anonymous

    Прикрість чекає на кожному кроці. ненавджу такої фігні… не вірю бомжам, не вірю попрошайкам…. мене верне від них… Що не день … то все якась фігня… Давайте взагалі на таких людей не будемо звертати уваги… вони й зникнуть

  • Мені здається що не зникнуть оскільки були завжди, ну бомжів мені шкода але це не діло просто просити ні за що якщо ти ще можеш щось зробити

  • Stan

    Я чув про якісь дослідження відносно бомжів. Результати стверджують що це не є прояв бідності, а спосіб життя. Одне з пояснень – втеча від цивілізації. Я думаю що справжніх бомжів жаліти не треба.

  • Stan

    Я згідний з “анонімом”: не можу дивитись як людина таким займається, бо мене верне від того. А ще я помічаю що є люди які потакають цьому. І я впевнений що це єдина причина чому цей бізнес залишається прибутковим.